in , ,

Deloitte 2018 Teknoloji Fast50’ye başvurular başladı

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye, bu sene de en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini bir araya getiriyor! Bu yıl Türkiye’de 13’üncüsü düzenlenecek olan program, ülkenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine kendilerini uluslararası platforma taşıma fırsatı sunuyor.

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 Programının Türkiye ayağı başvuruları başladı. Program, her yıl olduğu gibi son dört yılda en hızlı büyüyen ve cirosunu en hızlı artıran teknoloji dünyasının yıldızlarını buluşturuyor.

Bu sene 13’üncüsü düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’de bu yıl da ülkenin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirlenecek ve bu şirketler programın uluslararası ayağı olan ‘Teknoloji Fast 500 EMEA programına katılarak Avrupa ve dünyaya açılma şansını yakalayabilecek.

Geride bırakılan 12 sene boyunca program ile Türkiye’den 23 farklı şirket ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesine girerek marka algılarını uluslararası seviyeye taşımakla beraber yeni network’ler de kurdu. En hızlı büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birinci olmuştu.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji ödül programlarından biri olan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 için başvurular 31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek. Program hakkında detaylı bilgiye ve başvuru formuna buradanulaşabilirsiniz.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı, tanıtım videosunu ise buradanizleyebilirsiniz.

McAfee, Türkiye Pazarında %100 Büyüme Hedefliyor

Dünyanın en hızlı süper bilgisayarı, Red Hat Enterprise Linux kullanıyor